Download http://bigtheme.net/joomla Free Templates Joomla! 3
Ana Sayfa / internet / Youtube Facebook dünya genelinde Yavaslama

Youtube Facebook dünya genelinde Yavaslama

Youtube Facebook dünya genelinde Yavaslama

Konumuz Youtube ve facebook bugun itibariyle saatler 11:30 dan beri youtube ve facebook sayfalarinda gerek acılması gerek videolar yavaslama ve donmaktadır.

Youtube: Youtube neden yavas oldugunu sizlere duyurmak ve konu hakkında sizleri bilgilendirmek istedi youtube de dünya capında yavaslamalar yasanmaktadir.

Türk telekom ve vb int kullanıcıları bu sorundan etkilenmektedir. türk telekom bu konuda herangi bir sorunla alakalı olmadıklarını sadece genel olarak sorunun oldugunu bilgilendirdiler.

Facebook: Aynı sekılde facebook da videolar da kesintiler ve sorunlar yasanmaktadir.
Sizler facebook actıgınızda acılmıs gibi göstermektedir. Ama sora bir video açmak istediginizde acılmadıgını ve dondugunu göreceksınız.

Dünya genelinde suan itibari ile Youtube Facebook yavaslamaktadır.
Sizlere daha iyi bilgilendirmek ve sizlere yardımcı olmak için sitemizden takip edebilirsiniz.

Başka bir konumuz ise Facebook şifreleri ve Facebook hakkında sizlere daha tedaylı sekilde yardımcı olmamız için yorumlarınızı yazın Saygılarımla Sohbetkalite ailesi olarak daima sizlere Yardimcı olmaktan mutluluk duyarız.

hakkında admin

Kontrol Edin

Akıllı Telefon Virüsleri 5 Kat Arttı

Müzikten fotoğrafa, banka hesaplarından yüzlerce kişi listesine kadar birçok kritik bilginin yer aldığı akıllı telefonlardaki tehditler her geçen gün büyüyor. Dünyada 300 milyon kullanıcıyı mobil tehditlere karşı ücretsiz koruyan 360 Security, Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlara yönelik artan hacker saldırıları, virüs ve dolandırıcılık yöntemlerine karşı kullanıcıları uyardı. 2016’nın ilk çeyrek raporunu yayımlayan 360 Security, 2015’in son çeyreğine göre virüs saldırılarında 5 kat artış yaşandığını açıkladı.

İlginizi Çekebilir: WISeID Veri Güvenlik Uygulaması Yayınlandı

Toplam akıllı telefon pazarının yüzde 46.7’sini oluşturan Android işletim sistemine sahip akıllı telefon kullanımının hızla artarken, güvenlik açıklarının da her geçen gün büyüdüğünü belirten 360 Mobile Security Global Operasyon Direktörü Huang Yan, yılın ilk 3 ayında 450 milyon virüs tespit ettiklerini söyledi. Kullanıcılara ilk bakışta cazip gelen, geliştiricisi bilinmeyen ve Google Play dışından temin edilen uygulamalar ile oyunların saldırıları artırdığını belirten Huang Yan, “Tehlikeli reklam yazılımı virüsleri, fidye yazılım, internet kotasını tüketen ve kişisel bilgileri çalan virüslerde önemli ölçüde artış yaşandı. akıllı telefon belleklerinin büyük bir bölümünde kişisel mesaj, video, ses kaydı ve fotoğraf gibi başkalarıyla paylaşılmak istenmeyecek bilgiler yer alıyor. Bu bilgilerin gizliliği için cihazların mutlaka bir uygulama ile korunması gerekiyor" dedi.

İşte para saklamak için kullanılacak sıra dışı yerler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir