Download http://bigtheme.net/joomla Free Templates Joomla! 3
Ana Sayfa / Genel / Yaz okuluna 180 öğrenci katıldı

Yaz okuluna 180 öğrenci katıldı

Yaz okuluna yaklaşık 180 öğrencinin katılacağı belirtildi. Yaz okuluna katılan 83 kız öğrenci İmam Hatip Lisesi’nde, 72 erkek öğrenci Spor Lisesi’nde ve 23 kişi de dernek binasında katılıyor. 2 Ağustos’a kadar sürecek olan yaz okulunda öğlene kadar öğrencilere Kuran-ı Kerim dersi verilecek. Öğleden sonra haftada 2 gün havuz, sportif, kültürel, film izleme, geziler gibi etkinlikler olacak. Yaz Okulu, Manisa Anadolu İmam Hatip Lisesi’nde gerçekleşen törenle başladı. Törene İl Müftüsü Sinan Cihan da katıldı.

2 Ağustos’a kadar sürecek olan yaz okulunun öğrencilere dini bilgilerin yanında çeşitli etkinliklerin de gerçekleştirileceğini belirten İlim Yayma Cemiyeti Başkanı Recep Özgüvenç, “Ayrıca Çanakkale ve İstanbul’a gezilerimiz olacak. Yaz Okulumuzda İl Müftülüğü’nden 4 personel, Milli Eğitim Müdürlüğü’nden 2 öğretmen, İmam Hatip Lisesi’nden de mezun olan 11 öğrenci rehberlik ediyor. Sınıflarımız 16-17 kişilik. Çocukları sokaktan kurtarma, televizyondan uzak tutmak için çalışıyoruz. Yaz okulunun açılmasında emeği geçen İl Genel Meclisi Başkanı Hayrullah Solmaz’a, Turgutlu Belediye Başkanı Serhat Orhan’a, İl Müftüsü Sinan Cihan’a ve İl Milli Eğitim Müdürü Mustafa Altınsoy’a teşekkür ederim” dedi.

hakkında admin

Kontrol Edin

Agız kokusu nedenleri

Seslichat Sesli chat odalari

Seslichat Sesli chat odalari Merhaba arkadaşlar sesli chat odalarindan sıkıldınızmı? ozaman sizlere seslichat odalari yerine …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir