Download http://bigtheme.net/joomla Free Templates Joomla! 3
Ana Sayfa / Genel / Sohbet Radyo Dinleme Rakamlarını Açıkladı

Sohbet Radyo Dinleme Rakamlarını Açıkladı

URYAD A.Ş. ve Sohbet Radyo Nielsen tarafından her ay en az 5 bin hane ve 7500 birey ile yapılan “Radyo Dinleyici Ölçümü Araştırması”nın günlük ve haftalık bazda Şubat 2016 sonuçları açıklandı. Haftalık radyo dinleme erişim oranları araştırma sonuçlarına göre toplamda yüzde 65,2 oldu.

İlginizi Çekebilir: Şubat Ayında En Çok İzlenen TV Programları Açıklandı

AB Grubunda radyo dinleme oranları yüzde 72,9 seviyelerine çıktı. Radyo dinleme oranı bir önceki aya göre en çok 20-24 yaş arasında artış göstererek yaklaşık yüzde 60 seviyesini buldu. Cinsiyete göre radyo dinleme oranları kadınlarda da erkeklerde de değişiklik göstermedi. Kadınların haftalık radyo erişim oranı yüzde 60 iken bu oran erkeklerde yüzde 71 oldu.

Haftalık Erişim Oranları:

URYAD A.Ş. Genel Müdürü ve URYAD Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Olcay Akay: “Haftalık ve günlük radyo erişim sonuçlarına baktığımızda radyo dinleme trendlerinde SES grupları arasında tutarlı bir trend olduğunu görüyoruz. Hem haftalık hem günlük sonuçlarda en çok radyo dinleyen grup AB grubu olurken bunu sırasıyla C1, C2 ve DE grupları izliyor. AB ve C1 gruplarının hem günlük hem haftalık erişim oranlarında aralarında büyük bir fark olmadığını görüyoruz.” dedi.

Geleceği parlak 10 meslek

hakkında admin

Kontrol Edin

bodrum da deprem haberi oku

Bodrum son dakika deprem

Bodrum’da deprem sondakika Bodrum’da Deprem meydana geldi, Bodrum da 21 temmuz 2017 saat 01.40 arası …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir