Download http://bigtheme.net/joomla Free Templates Joomla! 3
Ana Sayfa / Yazilim / Microsoft’un Windows 10 kaldirma

Microsoft’un Windows 10 kaldirma

 Windows 10 kaldirma denetim masasından program kaldir ekle kaldirabilirsiniz.
Microsoft kullanıcılara yeni işletim sistemi Windows 10’a yükseltilmesini önermeye tam hız devam ediyor. Ancak Windows 7 kullanıcıları Windows 10 yükseltme uyarılarından bıktı. Şirket ise bir çok kullanıcının bu yükseltme konusundan haberdar olmadığı için bu otomatik uyarıları ilettiklerini söylüyor.

Binlerce Windows 7 kullanıcısı Reddit ve Twitter’da son yükledikleri güncellemeden sonra otomatik olarak Windows 10 yüklemesini öneren uyarılardan bıktıklarını söylüyorlar. Bu kullanıcılar kendilerinden yükseltmeyi onaylamaya zorlayan uyarılar yüzünden eski işletim sisteminde kalmaya devam edeceklerini de iddia ediyorlar.

1457982093_herocarousel2in1ministartcortanamarket1x.png

Bu uyarı ve yükseltme teklifinin Microsoft’un planının bir parçası olduğunu, geçen Ekim ayında Microsoft daha fazla kullanıcıya açık izni olmasına gerek duymadan “Önerilen Güncelleme” olarak Windows 10’u kullanmalarını isteyeceğini duyurmuştu. Bu yükseltme önerileri 1 Şubat’ta başladı ve otomatik yükseltme önerisi istekleri çok fazla olmaya başladı. Tabi ki bununla birlikte şikayetler de şimdi daha yüksek bir hacme ulaştı.

Ekranlarınızda bu güncelleme uyarısını görmeye başladıysanız sizin için bundan kurtulmanın iki yolu var.

Birincisi önerilen yükseltmeyi yüklemeyi seçerek bilgisayarınızda Windows 10 yükleme setup programının çalışmasına göz yummak ve kurulum aşamasına geldiğinde Kullanıcı Lisans Sözleşmesi’ni kabul etmesini istediğinde “Reddet”i seçmek. Bilgisayarınız kurulumdan çıkacak ve eski haline tekrar dönecektir.

İkincisi ise hiç yükseltme ile uğraşmamak için Denetim masasına gidin ve Windows Güncellemelerini devre dışı bırakın bu sorun ortadan kalkmış olur.

hakkında admin

Kontrol Edin

OS X 10.11.4 beta 7 dağıtıma sunuldu

iOS 9.3 beta 7 güncellemesinin ardından Apple bu defa OS X El Capitan 10.11.4 sürümü için yedinci betayı dağıtıma sundu. Yaklaşık bir hafta önce altıncı beta sürümünü yayınlayan Apple yeni yazılımla birlikte bir kez daha hata düzeltmelerine, güvenlik geliştirmelerine ve performans iyileştirmelerine odaklanıyor.

>> iPhone 7 Plus'ın çift kamera modülü görüntülendi

1458066419_os-x-el-capitan.jpg

15E64a yapı numarasına sahip güncelleme Mesajlar uygulamasına Canlı Fotoğraflar özelliğini getirirken, Notlar uygulamasında şifreleme desteğinde gelişmelerin yaşandığını görüyoruz.

Apple Geliştirici Merkezi ya da Mac App Store üzerinden yayınlanan güncellemenin son beta yazılımı olacağını söyleyebiliriz. 21 Mart düzenlenecek etkinlik sonrası Apple hem iOS hem de OS X tarafında en güncel sürümler son kullanıcılarla buluşturacaktır. 


Rakamlarla Galaxy S7 Edge ve iPhone 6s Plus1458066658_rakamlarla-galaxy-s7-edge-ve-iphone-6s-plus0.jpg

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir