Download http://bigtheme.net/joomla Free Templates Joomla! 3
Ana Sayfa / Genel / Belediye Başkanı Trabzon’u turluyor

Belediye Başkanı Trabzon’u turluyor

Trabzon merkez mahallerinde, ilçelerde, beldelerde ve köylerde yaptığı ziyaretlerle vatandaşlarla bir araya gelen Başkan Gümrükçüoğlu son olarak Beşikdüzü’nün Oğuz Beldesi ve Yeşilköy’ü ziyaret etti.

Vatandaş ziyaretlerinden önce bölge köylerin muhtarları ile bir araya gelen Başkan Gümrükçüoğlu muhtarların taleplerini dinledi. Gümrükçüoğlu burada yaptığı konuşmada, Trabzon’un büyükşehir statüsü kazanması ile birlikte sağlanacak olan bütünlük ile hizmetlerin çok daha hızlı ve etkin bir şekilde ilçelere, beldelere ve köylere götürüleceğini söyledi. Gümrükçüoğlu, “Büyükşehir ile birlikte hizmet kalitemiz ve gücümüz çok daha artacak ve güçlenecektir. Büyükşehir kanunun sağladığı vergi gelirleri ile artacak olan büyükşehir ve ilçe belediyelerinin bütçeleri vatandaşa hizmet olarak dönecektir. Böylelikle köylerimizin yol, su ve alt yapı sorunları hızlı ve etkin bir şekilde çözüme kavuşturulacaktır” dedi.

hakkında admin

Kontrol Edin

Agız kokusu nedenleri

Seslichat Sesli chat odalari

Seslichat Sesli chat odalari Merhaba arkadaşlar sesli chat odalarindan sıkıldınızmı? ozaman sizlere seslichat odalari yerine …

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir